Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 


KONTAKTY

Michal Řehoř - 1A krmiva
Na Královkách 930, Kuřim, 664 34
tel: +420 730 541 159 objednávky, podpora
fax: +420 736 248 939 expedice, reklamace
info@1acz.cz
IČ: 65343913

NOVINKY

arr3OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKAPřipravili jsme pro Vás novou službu Otevřená obednávka, se kterou již nemusíte myslet na...

OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKA
Otevřená objednávka

Spousta zákazníků se na nás obrací s prosbou, zda je možné jim doručit zboží ještě v den objednávky a to převážně z důvodu, že si zapomněli pro svého mazlíka objednat granule s dostatečnou rezervou a již nemají čím krmit. Proto jsme pro  Vás vytvořili službu: Otevřenou objednávku.

Otevřená objednávka slouží pro Vaše pohodlí a zařídí, aby Vaše granulky byli u vás vždy a včas. Zákazník vyplní jednoduchý formulář, kde uvede jaké zboží a v jakém intervalu si přeje zasílat a my již budeme na dodávky myslet za Vás. Odpadnou Vám další starosti,  díky této objednávce získáte navíc slevu 8% na Váš nákup.

Délka trvání Objednávky je neomezená a dá se ukončit okamžitě bez výpovědní lhůty.Tuto službu nabízíme zcela bezplatně a bez dalších závazků. V průběhu její platnosti lze provádět další klasické objednávky v našem e-shopu. V případě Vašeho zájmu o naši službu, vyplňte přiložený formulář a zašlete jej na info@1acz.cz Přijetí Vám potvrdíme a začneme realizovat dle Vašich požadavků.

Věříme, že tato služba bude pro Vás přínosem a budete s ní spokojeni.

Zákaznický servis 1A Krmiva

Objednávka
Jméno a Příjmení: *
Adresa dodání: *
Telefon: *
Email: *
Objednané zboží: *
Kusů: *
Objednané zboží 2:
Kusů :
Objednané zboží 3:
Kusů:
Interval zasílání zboží - ve dnech: *
Datum prvního zaslání zboží: * img
Poznámka:
Opište text z obrázku: *
captcha